Інтимні гелі та змазки Durex — огляд продукції | Новости Киева

Інтимні гелі та змазки Durex — огляд продукції

Зробити інтимне життя приємнішим і цікавішим дуже легко. Є дуже простий рецепт: багато бажання, трішки фантазії і інтимні гелі-змазки Durex. Про останній компонент задоволення варто поговорити окремо. Ці якісні і безпечні лубриканти здатні зробити відчуття під час сексу більш яскравими, а саму взаємодію партнерів більш комфортною.

10057092_durex_lube_feel

Переваги

Інтимна продукція Durex® створює зручні умови для сексу. Адже проблема в тому, що на момент близькості жіночий організм може бути недостатньо підготовленим до проникнення і це призведе до неприємних відчуттів. Саме тому варто скористатися гелями-змазками, щоб убезпечити себе від подібних сюрпризів і попередити сухість і біль. До того ж людям, яким подобається експериментувати, змазка може знадобитися там, де її природа просто не передбачила.

Варто зазначити, що гелі-змазки цього виробника мають чимало переваг. По-перше, в їх складі є лише безпечні компоненти. По-друге, завдяки водній основі вони легко наносяться, не залишають слідів, їх можна використовувати разом з презервативами. По-третє, доступний асортимент на будь-який смак розпалює вогнище пристрасті і дозволяє реалізувати всі фантазії партнерів.

Асортимент для задоволення

Durex® підготували чимало засобів для пристрасних рандеву. Тому можна поекспериментувати з запахами і текстурами. Гель-змазка Play Feеl – гарно зволожує інтимну зону і посилює відчуття. Натуральний лубрикант Durex ®Naturals без барвників і ароматизаторів не тільки гарантує комфорт, а й убезпечує жінок від подразнень та інших подібних явищ. Play Heat – дійсно гаряче задоволення. Його зігріваючий ефект розпалить пристрасті і подвоїть чутливість. А от Play Tingle подарує парі яскравий мікс відчуттів: холод буде змінюватися теплом і супроводжуватиметься цікавим поколюванням.

Ще одна розробка – Play Sweet Strawberry. Веселощі зі смаком і ароматом полуниці гарантовано сподобаються всім. До речі, ця гель-змазка прикрасить як вагінальній, так і оральний секс. Durex® Play Massage 2in1 Sensual – новий товар з ароматом іланг-ілангу, що має збуджуючу дію. Особливість цього лубриканта в тому, що його можна використовувати на всій площині тіла. Ще один представник цієї лінії – Durex® PlayMassage 2in1 Aloe Vera. Завдяки своїм компонентам він сприяє повноцінній релаксації. Ну і звичайно, гель Durex® Intense Orgasmic після нанесення на жіночий клітор посилює кульмінаційній момент. Тож не варто зволікати – час вирушати у світ задоволень разом з Durex®.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті: https://www.durex.ua/.


От Giraff


От BanganetДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях