Вибираємо взуття для самих маленьких | Новости Киева

Вибираємо взуття для самих маленьких

photo_2017-09-24_19-56-16-3Коли малюк починає робити перші кроки, вибір правильного взуття стає особливо важливим, тому що необхідно підібрати таке взуття, яка буде підтримувати ніжку дитини на перших порах.

Сьогодні в дитячих магазинах представлена величезна кількість моделей, як для самих маленьких, так і для тих, хто тільки вчиться ходити. В першу чергу необхідно вибрати взуття, що ідеально підходить малюкові за розміром. Важливий і матеріал, з якого виготовлені крихітні черевички, але про все по черзі.

Взуття для найперших кроків

Дитині знадобиться перша пара взуття, як тільки вона почне ходити. Вона необхідна для захисту ніг, щоб запобігти травмам на вулиці. Але, коли ми знаходимося вдома, завжди краще дозволити дитячим ніжкам ходити босоніж.

Взуття для перших кроків повинно відповідати наступним характеристикам:

  • перші черевички повинні бути закриті спереду і ззаду, щоб захистити пальці ніг і п’яти;
  • взуття для самих маленьких повинно мати висоту до щиколотки, щоб підтримувати її на перших порах, коли малюк тільки починає ходити та може отримати травму;
  • перша пара взуття для малюка повинна бути зроблена з повітропроникного, високоякісного матеріалу.

Сьогодні знайти якісне дитячу взуття на https://www.ria.com/uk/c-child/detskaya-obuv-all/ не складніше ніж в стаціонарному магазині. Головне знати розмір ніжки щоб не довелося обмінювати куплену пару туфельок або сандалій.

Як заміряти ніжку малюка

Щоб спробувати виміряти розмір дитячої ніжки, поставите дитину на білий аркуш і намалюйте контур ноги олівцем. Потім намалюйте за допомогою лінійки пряму лінію від великого пальця ноги до п’яти та дві перпендикулярні лінії: одну паралельну кінчику великого пальця ноги та одну паралельну п’яті. У цьому місці можна виміряти відстань між двома точками перетину. У вас вийде розмір стопи, до цієї цифри потрібно додати 1 сантиметр, щоб визначити розмір взуття, яке потрібно купити.

Підбираємо розмір

В перший раз взуття для малюка завжди потрібно приміряти в магазині, потім вам вже набагато простіше буде визначатися з розміром. Пам’ятайте, що не варто купувати взуття на виріст. Вам може здатися, що це найкраще рішення, тому що дитячі ніжки швидко ростуть. До того ж, багато батьків вважають, що покупка взуття розмір в розмір, яке дитина проносить всього місяць — це не найкраще рішення. Однак фахівці відзначають, що все повинно ідеально підходити за розміром стопи дитини, щоб допомогти зробити перші кроки та поступово почати ходити правильно.

Ідеальним варіантом є примірка з дитиною прямо в магазині. В принципі, нічого не заважає купити взуття і без дитини та, при необхідності, повернути або поміняти його, якщо розмір не підійде. Щоб переконатися, що розмір підходить, потрібно торкнутися великого пальця ноги. Необхідно, щоб в передній частині залишався невеликий простір. Для цього просто вставте мізинець за п’яту малюка. Також переконайтеся в тому, що попереду взуття не сильно тисне на ніжку.

Нехай дитина деякий час побуде в обраному взутті, щоб переконатися, що воно сидить на нозі, як треба. Завжди звертайте увагу на те, чи правильно підібраний розмір, а вже потім дивіться на дизайн. Але сучасні виробники випускають такі моделі, які точно сподобаються будь-якому малюкові.

Корисні рекомендації

Перше взуття дитині купують коли вона досягла 10-12 місяців. Це час перших кроків. Педіатри наполегливо радять навчатися ходьбі босоніж. У випадку коли вдома холодно в теплих шкарпетках які не ковзають по підлозі. Ходячі босоніж дитина рівномірно розподіляє навантаження на ще не зміцнілі м’язи ніг. Це дозволяє правильно тренувати м’язи та вестибулярний апарат, не нашкодив формуванню стопи. Та навіть якщо дитина вже ходить самостійно по квартирі краще вдягти пінетки.

Жорстка ортопедична пара черевичок з супінатором — це взуття для профілактики та лікування проблем що вже існують. Таке взуття одягають не більше ніж на 3 години під час прогулянки на вулиці. Цілий день такі черевики носити неможна. Виключенням є рекомендації ортопеда.

Перш ніж купувати черевики необхідно врахувати наступні нюанси:

  • Правильне взуття повинне мати задник достатньої висоти. Краще коли він закриває голеностоп та міцно фіксується на щиколотці.
  • Зручно, вибирати моделі зі шнурками або липучками. Це спрощує регулювання ширини.
  • Якщо треба вибрати сандалики краще підійде модель з закритим носом. Малюки роблять непевні кроки, тому закритий ніс буде захищати від ударів і не дозволить набрати піску і дрібних камінців.
  • Взуття для дитини повинне мати невелику вагу. Це дозволить не перевантажувати м’язи.

Краще купувати класичні моделі відомих виробників які мають сертифікат якості. Тільки ортопед має визначати коли дитині необхідне взуття яке має невеличкий каблук і спеціальну ортопедичну устілку.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях