Обробка квартир в новобудові – варіанті та особливості | Новости Киева

Обробка квартир в новобудові – варіанті та особливості

0051Квартира в новобудові здається покупцеві з одним з варіантів передбаченої проектом обробки. Повна інформація про те, які роботи повинні бути проведені в приміщеннях на момент приймання квартири за актом, мається на проектної документації. Описи новобудов зазвичай містять коротке формулювання, не завжди зрозуміле покупцеві. Які варіанти готовності нових квартир зазвичай пропонують забудовники?

Що входить в обробку квартири при здачі новобудови

Не варто чекати повної однаковості в тому, як описується пропозиція. Звичні за описами назви варіантів оздоблення квартири не передбачені нормативами, просто так легше скласти уявлення про рівень підготовки житла до продажу та використання. Іноді в проектній декларації будинку може бути зазначено, наприклад, що квартири передається зі стягуванням підлоги, розводкою труб до квартири та віконними блоками.

Основні роботи, які можуть бути проведені в новобудові до моменту здачі квартири покупцеві:

  • підготовка полу та стін;
  • введення в квартиру стояків водопроводу та каналізації;
  • підведення до квартири електропроводки, можливо тільки з установкою щита;
  • розводка опалення, можлива установка радіаторів;
  • гідроізоляція мокрих зон — кухні та санвузла;
  • монтаж вікон та скління балкона, установка дверей на вході в квартиру.

Але ніхто не гарантує, що все це буде виконано, тому в проектній документації слід подивитися, що конкретно забудовник зобов’язався зробити до моменту приймання квартири.

Нова квартира «під ключ» — замовний варіант для новобудови

Квартира в такому стані зазвичай передається за окремим договором на надання додаткової послуги, що включає дизайн-проект або як мінімум узгодження деталей обробки з покупцем. Передбачається, що ви входите та живете. Іноді навіть з підготовленими вбудованими меблями та світильниками. Зазвичай це реалізується в новобудовах елітного класу, рідше в бізнес-класі. Якщо купити квартиру в новобудові з обробкою можна відразу заселитися в неї після вирішення всіх питань з документами.

Квартира з чорновою та предчистовою обробкою

Різниця між варіантами невелика, оскільки справа стосується тільки першого рівня робіт — стяжки підлоги та штукатурення стін. Однак, варто запросити фахівців на приймання, бо існує безліч допусків та стандартів, які забудовник повинен виконати. Це стосується:

  • якості стяжки підлоги, відсутність швів, коливань рівня;
  • якості обробки стін — немає швів, тріщин, що перевищують допуски;
  • якості обробки кутів, примикання віконних блоків;
  • доведення до квартири або введення комунікацій, ізоляції мокрих зон.

Проект може передбачати доопрацювання з розводкою труб по квартирі. В цьому випадку виходи повинні бути заглушені без порушення цілісності місць приєднання труб до приладів. Проводка зазвичай прокладається відразу, але монтаж розеток та вимикачів залишається за покупцем. Можуть бути встановлені ​​дешеві вхідні двері. Якість предчистової обробки поверхонь має бути такою, щоб залишалося тільки завершити обробку декоративними матеріалами.

Чистова обробка квартири в новобудові

Це стан, що дозволяє практично відразу заселитися або здати квартиру в оренду. Поверхні вирівняні, покриті недорогими оздоблювальними матеріалами, іноді пофарбовані під остаточну обробку, в тому числі під плитку. Підлога застелена лінолеумом або ламінатом — дивіться проект! Можлива установка сантехніки, але вона буде найдешевшою, якщо із забудовником не укладали договір на проведення оздоблювальних робіт. Проводка, розетки та вимикачі в робочому стані. Це поширена опція або готова пропозиція — квартира з обробкою в новобудові.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях