Конструктори нового покоління | Новости Киева

Конструктори нового покоління

bigh87fo9djvpg5qyrtbu0im3xw1znla6ecs42kМабуть, кожен дорослий пам’ятає, як в дитинстві захоплено складав із деталей металевого конструктора вежі, автомобілі, меблі. Альтернативою були дерев’яні будівельні та пластмасові комплекти. Сучасне розмаїття подібної продукції інколи приводить до розмірковувань над запитанням:»Що краще?».

Останнім часом в число лідерів потрапив магнітний конструктор «Магнікон». В набір входять міцні пластикові деталі різних форм. До кожної із сторін кріпляться магніти, які вільно розвертаються в потрібний бік. Прикладаючи елементи конструктора один до одного діти залюбки створюють різноманітні вироби.

Особливості конструкторів «Магнікон»

З метою адаптувати гру до вікових можливостей певного дитячого періоду, виробником виготовлено набори трьох ступенів складності: простого, середнього і високого (просунутого). Для маленьких дошколяриків гарно підійдуть комплекти з трикутними, квадратними, трапецієвидними деталями великих розмірів. З них зручно утворювати пласкі геометричні фігури або нескладні обриси знайомих предметів.

Для діток підготовчого та молодшого шкільного віку будуть більш цікавими набори середнього, а потім і високого рівнів. Крім деталей, аналогічних попереднім, вони містять колісні групи, вигнуті елементі, стійки, таблички з буквами, фігурки людей и т.ін. Діти зможуть виготовляти об’ємні конструкції різних типів: будівлі, механізми, силуети тварин і рослин. Ці вироби легко застосовувати в інших іграх чи заняттях.

Магнітний конструктор встигли оцінити батьки, які вже придбали його своїм малюкам. Вони відзначають ряд позитивних якостей даного товару:

  • безпечний для здоров’я;
  • привабливий на вигляд;
  • зручний і універсальний у використанні;
  • практичний в догляді.

Конструктори сприяють розвитку:

  • психічних процесів (пам’яті, мислення, уяви, уваги);
  • фізичних можливостей (вправності, точності, швидкості);
  • аналітичних та творчих здібностей (співставляння, порівняння, фантазування).

Придбати таку корисну гру для своєї дитини можна в інтернет-магазині http://magnikon.com.ua/. Зробити це зручно і швидко через корзину покупця. Вся контактна інформація міститься на сайті. Там знайдете і перелік акцій, знижок та цікавих пропозицій для оптовиків. Конструктор «Магнікон» стане не лише улюбленою грою вашого малюка, але й засобом для його навчання і розвитку!


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях