Порошенку намагаються зупинити зростання рейтингу фейковими фото та компроматом, – політолог | Новости Киева

Порошенку намагаються зупинити зростання рейтингу фейковими фото та компроматом, – політолог

1528967670_0_0_2862_1610_600x0_80_0_0_31a21815a5db2ee58d36c9e3c9e085daФейкові фотографії, вигадані компромати та безпідставні звинувачення проти президента України Петра Порошенка спрямовані на те, щоб зупинити зростання його кандидатського рейтингу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив блогер та політичний експерт Олексій Голобуцький.

Він нагадав, що атака на Петра Порошенка почалася з новою силою саме за три тижні до президентських виборів.

«Буквально перед самими виборами загострились активні провокації проти Порошенка. Довільна нарізка з фото й відео, доліплений на шмарклях компромат, звинувачення в якихось цілковито абсурдних речах – згодиться все, коли до виборів менш як три тижні і рейтинг Порошенка зростає», – наголосив політолог.

Він нагадав про те, яку увагу приділили ЗМІ фейковим світлинам Порошенка, який, начебто, втікає від мешканців Житомира. Та підкреслив, що автор фотографій заявив про те, що в кадрі президент йде до людей, а не від них.

«Так старанно розганяли тему «Бігуна» – вклали чи не більше ресурсів, ніж в «распятого мальчіка». Щоб потім навіть автор фото заявив: це сцена до початку зустрічі і Порошенко йде до людей, а не ВІД них. З тієї ж зустрічі повно фоточок і селфі житомирян – цілком задоволених зустріччю з президентом», – заявив блогер.

Голобуцький зазначив, що офіційне спростування фейків не стає на заваді тим, хто хоче зупинити зростання рейтингів Порошенка.

«Хоча навіть офіційне визнання фейків – фейками, на жаль, не допомагає в зменшенні істерії зрадофілів. Знають, що фейки, навіть визнають це – але свідомо перепощують. «З принципу» нібито. Найгірше, коли так поводяться патріоти», – додав політолог.

Він застеріг – заниження рейтингів Петра Порошенка може призвести до того, що до влади прийде проросійський кандидат.

«Втоплять Порошенка – прийде Зеленський. Тобто це, фактично, свідома співучасть в приведенні до влади проросійської маріонетки. І можна не сумніватись: за ті три тижні, котрі лишились, ці ж патріоти, загалом непогані люди, небайдужі громадяни, з таким само ентузіазмом підхоплять і розганятимуть ще не один відвертий і абсурдний фейк. Навіть якщо знайдуть десь «однокласника Порошенка, в котрого той бутерброд відібрав і кнопку на стільця підклав» – і це також поширюватимуть. Бо це вже якийсь хворий принцип», – пояснив експерт.

При цьому він впевнений, що провокації зрештою не зашкодять рейтингам Порошенка, бо виборці дивляться не на фейки, а на реальні дії президента.

«В Порошенка є певна перевага: він практично єдиний з кандидатів звітує за реально зроблені речі. З ним виборці мають не гіпотетичні обіцянки, а точне уявлення, що отримають за час наступної каденції. Це реалії. І вони повинні мати все ж більшу вагу, ніж хвиля фейків», – констатував Олексій Голобуцький.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях