Мер Києва відкрив безкоштовну велошколу для дітей | Новости Киева

Мер Києва відкрив безкоштовну велошколу для дітей

1506956728_1Вже закупили велосипеди і отримали 80 заявок від дітей.

На базі відкритого в минулому травні в Києві велотреку міський голова столиці Віталій Кличко відкрив дитячу велошколу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«У травні ми відкрили оновлений Київський велотрек, але для нас було важливо вдихнути в нього життя. І я дуже радий, що зараз кожен день на велотреку тренується багато людей. У ці дні тут проходять змагання і сьогодні ми відкриваємо дитячу велошколу. Ми вже закупили велосипеди і отримали 80 заявок від дітей, які хочуть займатися в велошколі. Я впевнений, що школа буде працювати ефективно і бажаю всім удачі! Щоб діти добре тренувалися і здобували перемоги і медалі на різних змаганнях — як українських, так і міжнародних» , — зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Уточнюється, що стати учнем велошколи може дитина у віці від 10 років. Заняття будуть безкоштовними. Хлопці зможуть навчатися за двома спеціальностями — трек і шосе. Відзначається, що школа відкрита для всіх бажаючих. Головними критеріями є бажання і фізична підготовка, яка дозволить дитині справлятися з тренуваннями. Віталій Кличко разом з вихованцями дитячої велошколи взяв участь в першому заїзді на велотреку.

«Ми будемо і далі модернізовувати велотрек, щоб зробити його спортивною перлиною нашого міста», — підкреслив мер Києва.

Нагадаємо, минулого літа на Київському велотреку проводили Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед юніорів, а 30 вересня і 1 жовтня вперше проходять змагання Відкритого Кубка Києва з велосипедного спорту на треку серед всіх вікових груп. Ці змагання зібрали спортсменів з різних областей України.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях