Як вибрати найкраще програмне забезпечення для обліку запасів | Новости Киева

Як вибрати найкраще програмне забезпечення для обліку запасів

Отже, ви вирішили впровадити програмну платформу у свої процедури обліку запасів. Наступне питання: як вибрати найкраще ПЗ для вашого бізнесу?

Що вам потрібно від вашої бухгалтерської програми?

При виборі бухгалтерського програмного забезпечення для інвентаризації необхідно враховувати три важливі речі: вашу поточну систему управління запасами, податкове середовище, в якому працює ваш бізнес, та тип інформації, яку ви хочете витягти зі своїх облікових даних.

Має бути можливість синхронізації з вашою системою управління запасами

У наші дні небагато компаній все ще відстежують та керують своїми запасами за допомогою ручки та паперу. І хоча рудиментарні електронні таблиці, як і раніше, є звичайним явищем у невеликих компаніях, для будь-якої організації, яка управляє складом, ви можете майже гарантувати, що використовується будь-яке програмне забезпечення для управління запасами. Наприклад, BAS Малий бізнес.

До того, ваша система управління запасами BAS також включає будь-які додатки, які ви використовуєте в процесах виконання замовлень. Наприклад, ваша платформа електронної комерції на одному кінці та додаток управління доставкою вашого дистриб’ютора на іншому.

Щоб оптимізувати управління запасами для підвищення ефективності та автоматизації, вам необхідне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку BAS Управління торгівлею, яке інтегрується як з платформами електронної комерції, так і з рішеннями для виконання замовлень, не кажучи вже про платіжні мережі, системи торгових точок, бізнес-аналітики та інструменти звітності.

Завдяки великій кількості інтеграцій користувача ви можете бути впевнені, що все синхронізується без проблем.

Має бути в змозі враховувати податок з продажу

Однією з найважливіших особливостей надійного програмного забезпечення обліку запасів є можливість обліку податку з продажу. Усі ці операції інтегровані у комплекс ПЗ BAS.

Залежно від того, в якій податковій юрисдикції ви продаєте, вам потрібно буде сплачувати різні суми податку з продажу різних продуктів.

При налаштуванні BAS Управління торгівлею ви можете налаштувати його для будь-яких режимів, в яких ви працюєте, позбавивши вас клопоту щодо сплати податків та допомагаючи вам стежити за всіма відповідними податками з продажу.

Надає корисну інформацію з ваших даних

Є багато переваг використання багатофункціональної операційної системи BAS для керування вашим складським обліком. По-перше, вона дозволяє збирати різні дані бухгалтерського обліку та інвентаризації для отримання корисних відомостей, що мають цінність для інших відділів, крім бухгалтерського обліку.

Наприклад, допомагає розрахувати цінність клієнта, середню вартість замовлення, розмір прибутку та багато іншого. Включивши дані інвентаризації у свою стратегію бізнес-аналітики, ви можете створювати звіти про ефективність каналів продажів, продуктів, клієнтів, рекламних платформ й маркетингових кампаній.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях