Тимошенко заявила, что всю коррупцию и беспредел крышуют Порошенко, Гройсман и Гонтарева | Новости Киева

Тимошенко заявила, что всю коррупцию и беспредел крышуют Порошенко, Гройсман и Гонтарева

5819df1069a79В эфире ток-шоу Наташи Влащенко Люди. Hard Talk LIVE народный депутат Юлия Тимошенко прокомментировала появление так называемых «пленок Онищенко», в которых якобы содержится компромат на президента Украины Петра Порошенко.

«Насправді плівки і заяви Онищенка — це наслідок, а першопричина в тому, що влада прогнила, розкладається і смердить. І це вже знають і в Україні, і за її межами. Тому час від часу цей поганий запах буде виплескуватись і від нього буде нудити і наших друзів за кордоном, і українських громадян. Тому мені просто соромно за те, що це все відбувається в світових масштабах. Я знаю, що Онищенко передав ці документи правоохоронним органам США і вони проведуть розслідування так, як потрібно», — заявила лидер «Батькивщины»

Что касается проведения расследования по пленнкам Онищенко украинскими правоохранительными органами, то Тимошенко не верит в их беспристрастность.

«На жаль, як більшість українців, я не вірю силовим структурам України — вони сформовані на основі кумівства і особистої відданості. Вони не служать, а прислужують. Вони не розслідують злочини найвищих посадових осіб. А у нас всю корупцію, рейдерство і бєспрєдєл кришують президент, прем’єр і голова Національного банку. І якщо силові структури не здатні дотягнутися до цього рівня, то вони не мають для країни ніякої користі», — подчеркнула Юлия Тимошенко.


Загрузка...

Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях