Кличко: «Ми продовжуємо закуповувати снігоприбиральну техніку, щоб оперативно прибирати місто» | Новости Киева

Кличко: «Ми продовжуємо закуповувати снігоприбиральну техніку, щоб оперативно прибирати місто»

ca8a1ca3f9ac4fd8f2590eb9178d2485Мер Києва відзначив, що сьогодні представив колективу Київпастрансу нового очільника Сергія Майзеля.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам.

«Ми звільняємо тих керівників комунальних підприємств Києва, які не працюють ефективно, і призначатимемо на ці посади кризових менеджерів, які зможуть зробити ці установи прибутковими і надавати киянам якісні послуги», — говорить мер міста.

Про це інформує  портал kiev.klichko.org.

“Сьогодні йде оновлення влади. У нас є багато питань до керівників тих комунальних підприємств, які є збитковими, які не працюють ефективно і не показують результату, якого від них очікують, як це було у випадку з “Київпастрансом” і “Фармацією”. Наша задача — призначити кризових менеджерів, які зможуть зробити підприємства прибутковими і виправдати очікування киян. Будемо шукати людей, які зможуть поламати корупційні схеми, направити до бюджету кошти і надати громадянам якісні послуги”, — відзначив Віталій Кличко.

Мер Києва відзначив, що сьогодні представив колективу “Київпастрансу” нового очільника Сергія Майзеля.

“Це людина, яка має гарну західну освіту, яка є експертом в цій галузі і бере на себе відповідальність. І ми очікуємо від нього ефективної роботи”, — сказав Кличко.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях