Все про кредит онлайн читайте далі на сторінці | Новости Киева

Все про кредит онлайн читайте далі на сторінці

link_ua

Кредит онлайн оформлюйте на сторінці сайту «Ваша Готівочка»

Якщо Ви хочете взяти кредит швидко, на гнучких умовах, без довідок, поручителів і отримати кошти в будь-який момент, то на сторінці сайту компанії «Ваша Готівочка» зробити це буде просто. Її клієнтам абсолютно не потрібно відповідати завищеним вимогам, як, зазвичай, буває під час звернення у банк, адже ця компанія працює у сфері мікрокредитування і її послуги високо затребувані клієнтами по всій Україні. Це означає, що не обов’язково мати ідеальну кредитну історію, надавати довідку про доходи, вказувати номер поручителя, надавати заставу, щоб Вам був схвалений кредит.

«Ваша Готівочка» пропонує лояльні та вигідні умови всім клієнтам. Це можливість отримати позику онлайн на суму від 200 до 7000 гривень на 16 днів. Вибирати умови, на яких брати кредит, клієнти можуть самостійно на сторінці сайту компанії. Для нових клієнтів є спеціальна пропозиція, дозволяюча користуватися коштами безвідсотково — це кредит онлайн під 0% (мається на увазі відсоткова ставка 0,01%).

Без уваги не залишився і зручний сервіс, дозволяючий подати заявку на сторінці сайту, і в будь-який зручний час отримати фінанси на картку. «Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів в режимі 24/7, і, коли б не знадобилися гроші, компанія надасть їх всього за 15 хвилин.

Умови оформлення кредиту онлайн

«Ваша Готівочка» насправді створила гнучку систему надання миттєвих кредитів, дозволивши клієнтам кредитуватися без завищених вимог і на лояльних умовах. Щоб оформити кредит на сайті «Ваша Готівочка», необхідно всього лише:

  • відповідати віковому цензу від 18-ти до 70-ти років (можливість відкрити позику є у клієнтів різного соціального статусу, тому як студенти, так і пенсіонери зможуть отримати гроші);
  • підготувати паспорт і код ІПН (персональні дані необхідно вказувати у формі заявки);
  • підготувати банківську картку (картка обов’язково має бути видана будь-яким українським банком, обслуговуватися платіжною системою Visa або MasterCard, а також мати актуальний період дії).

Подавайте заявку та отримайте гроші

Після того, як все необхідне буде під рукою, визначайте на сторінці сайту умови у кредитному калькуляторі і заповнюйте онлайн заявку. Це проста процедура, виконати яку можна за допомогою декількох кліків комп’ютерною мишкою. Уважно заповнюйте паспортні дані, ІПН, контакти, реквізити своєї банківської картки та потім відправляйте заявку на обробку системі компанії. В тому, що вона буде схвалена і рішення буде прийнято позитивне, можете бути впевнені — «Ваша Готівочка» підтверджує заявки для 99% позичальників. Не сумнівайтеся, тут Ви точно завжди зможете отримати миттєву фінансову підтримку.


От Giraff


От Banganet


Вам понравиться


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях